Movies
Ratings
501
FlippedRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 4.0
Friends with MoneyRated ★ 2.5
SpanglishRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 1.0
GiftedRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
In Another CountryRated ★ 0.5
Violeta Went to HeavenRated ★ 4.0
La CelestinaRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 4.0
Welcome to the SticksRated ★ 4.5
God's Not DeadRated ★ 5.0
ElegyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 2.0