Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Reincarnation LoveRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
- Good PartnerRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5