Titles you rated
MantisRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Turning RedRated ★ 1.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 1.5
The Techniques of FightingRated ★ 1.0
The King's ManRated ★ 0.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 0.5- Hansan ReduxRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 5.0