Series
Ratings
619
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
HierarchyRated ★ 1.0
I AM A RUNNING MATERated ★ 1.0- Good BoyRated ★ 1.0
Tastefully YoursRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Study GroupRated ★ 1.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 3.0- 찐팬구역Rated ★ 3.0
Idol Dictation Contest Season 2Rated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 2.0
Idol Dictation Contest Season 1Rated ★ 5.0
Sister's Slam Dunk 2Rated ★ 3.0
Good GirlRated ★ 5.0