Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
All the Bright PlacesRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5