Series
Ratings
229
The Sandman Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.0
Astérix & Obélix: The Big FightRated ★ 4.0
The New PopeRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0