Movies
Ratings
249
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0