Series
Ratings
57
The ManipulatedRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0