Series
Ratings
128
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Amazing SaturdayRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
- Shugo Chara! Pucchipuchi!Rated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Running ManRated ★ 4.0
Where Is My HomeRated ★ 3.5