Series
Ratings
35
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Where Is My HomeRated ★ 3.0
NCISRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
DexterRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0