Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0