Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 0.5
Undead Murder FarceRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 0.5
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0