Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
TwelveRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0