Movies
Ratings
50
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5