Series
Ratings
38
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0