Titles you rated
Despicable MeRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
RedRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0