Movies
Ratings
534
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Treasure of the Sierra MadreRated ★ 4.0