Movies
Ratings
117
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0