Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
The BallerinaRated ★ 3.5