Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.0