Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5