Movies
Ratings
72
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0