Series
Ratings
184
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5