Movies
Ratings
281
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Slightly Single in L.A.Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
RangoRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5