Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 2.5