Series
Ratings
185
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.0
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
The Empress Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0