Movies
Ratings
778
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
The CourierRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0