Series
Ratings
59
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Withdrawal PersonRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Not PlayedRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5