Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 0.5
Superhero MovieRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.5