Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0