Series
Ratings
141
BootsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0