Movies
Ratings
261
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 2.0