Movies
Ratings
101
Saw VIRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0