Movies
Ratings
533
Man on FireRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Red DragonRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5- 웅남이Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5