Series
Ratings
11- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5