Movies
Ratings
59
IdentityRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0