Series
Ratings
60
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5