Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0