Titles you rated
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
SplitRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 2.5
DangalRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
PawnRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.5