Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- エンジンRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
I-LANDRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 3.5
KairosRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5