Titles you rated
Hollow ManRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0