Movies
Ratings
223
San AndreasRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Happy FlightRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5