Titles you rated
Helter SkelterRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Pika*nchi Life Is Hard Dakedo HappyRated ★ 4.0
The Blue LightRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 4.0- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 3.5
- The Confidence Man JP: HeroRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 2.5