Series
Ratings
60 We Were ThereRated ★ 3.5 We Were ThereRated ★ 3.5
 Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0 Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
 Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0 Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
 Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5 Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
 Maid Sama!Rated ★ 3.5 Maid Sama!Rated ★ 3.5
 Blue Spring RideRated ★ 4.5 Blue Spring RideRated ★ 4.5
- My Little MonsterRated ★ 3.5
 ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0 ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
 UsokonRated ★ 3.5 UsokonRated ★ 3.5
 NemesisRated ★ 2.5 NemesisRated ★ 2.5
 Tokujo Kabachi!!Rated ★ 2.5 Tokujo Kabachi!!Rated ★ 2.5
 Eye Love YouRated ★ 3.0 Eye Love YouRated ★ 3.0
 Weakest BeastRated ★ 3.5 Weakest BeastRated ★ 3.5
 Older SisterRated ★ 4.5 Older SisterRated ★ 4.5
 Love GenerationRated ★ 3.5 Love GenerationRated ★ 3.5
 Marriage, Not DatingRated ★ 3.5 Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
 HERORated ★ 4.0 HERORated ★ 4.0
 Lunch QueenRated ★ 4.0 Lunch QueenRated ★ 4.0
- Stand up!!Rated ★ 3.5