Titles you rated
Your LetterRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 0.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 1.5
Lady BirdRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
20th Century WomenRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 1.0