Titles you rated
MelancholiaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
21 GramsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Dead RingersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5