Titles you rated
Presumed InnocentRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5