Movies
Ratings
403
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.5