Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0