Series
Ratings
11
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.0